Kaboriai‎ > ‎

Dramblių kaborių siausmai: II-ojo etapo rezultatai

 Mėgėjams bei pradedantiesiems laipiotojams skirtas „Kaborių“ turnyras vos prieš kelias dienas siautė Klaipėdoje, „Scala Dream“ laipiojimo klube. Šiais metais tai jau buvo antrosios „Kaborių“ taurės varžybos, kuriose dalyvavo ir gausus būrys „Miegančių dramblių“ laipiojimo klubo atstovų.


 Fortūna klaipėdiečiams

12 sudėtingų laipiojimo problemų šį kartą geriausiai sekėsi spręsti klaipėdiečiams. Ant aukščiausiojo pakylos laiptelio atsistojo Ilya Frolov ir Reda Einikytė. Pergalę iš konkurentų išplėšti jiems pavyko dėl kur kas mažesnio trasų bandymų skaičiaus. Už savęs pirmosios vietos laimėtojai paliko Trofim Teriochin ir Ievą Kieraitę („Montis Magia“ laipiojimo mokykla). Bronzos medaliai ant kaklo buvo kabinami iš Kaliningrado atvykusiam Andrey Santcevich ir Anastasijai Teriochinai („Scala Dream“ atstovė).


Dramblių vyrų rezultatai

Su daugiau nei 80 dalyvių rungėsi ir būrys „Miegančių dramblių“ laipiotojų. Daugiausiai ovacijų pelnė treneriu klube dirbantis Giedrius Bunevičius. Jis užėmė penktąją vietą, įveikęs net 11 trasų, tačiau dėl didesnio konkurentų bandymų skaičiaus į finalą nepateko.

Kiti perspektyvūs Dramblių laipiotojai draugiškai išsirikiavo vienas po kito užimdami 22-24 vietas. Tiesa, jiems teko  kovoti su kur kas daugiau problemų nei buvo paruošta ant sienų. Antai, dar tik vienerius metus laipiojimo sportu užsiimantis Justas Grekavičius pirmajame varžybų etape Vilniuje atrankų metu užsitikrino vietą dešimtuke, tačiau šįkart vaikinui papildomai teko kovoti ir su piršto sąnario bei patemptos sausgyslės skausmais. Parodęs stiprų charakterį ir tvirtą valią vaikinas pralipo net 10 trasų.

Iš karto už J. Grekavičiaus vietą užsitikrino Dovydas Titas. Stipriausiu vasario mėnesio laipiotoju pripažintas vaikinas lengvai įveikė 8 trasas. Laipteliu žemiau atsistojo Julius Grinskis. Po petraukos į laipiojimo sportą sugrįžęs Julius įrodė, jog formos dar neprarado ir yra rimtas konkurentas. Juliui draugiškai nusileido Vilmantas Vilkevičius ir italas „Miegančių dramblių“ savanoris Stefano Accossato.


Kaborės merginos


Augantis dalyvių skaičius didėja ne tik vyrų grupėje. Šįkart su dar 26 dalyvėmis moterimis varžėsi ir 4 Dramblių atstovės. Po ilgos, 6 metus trukusios petraukos, į laipiojimo sportą triumfuodama  grįžo „Miegančių dramblių“ vadovė Inga Kupetytė-Bunevičienė. Jai pavyko užimti 7-ąją vietą, pasiekti pustuzinį topų ir surinkti 3 bonusus. Pagirtinus rezultatus pademonstravo ir Monika Jankauskaitė. Beveik metus laipiojimo meno besimokanti mergina ir pirmojo etapo metu parodė, jog yra rimta konkurentė ir laipiotojiškos problemos jai nesukelia didelių bėdų. Draugiškai vietomis pasidalijo Austėja Kažemekaitytė ir Laura Ramonaitytė. Gretimas vietas užėmusios pradedančios laipiotojos džiaugiasi savo pasiekimais ir nekantrauja būsimose varžybose pasitikrinti, ko išmoko treniruočių metu.


Komandų pasiekimai

Vos prieš metus atsiradusios komandų varžytuvės įgauna pagreitį. Dramblių laipiojimo klubą atstovauja trys komandos. Tik antrojo etapo metu susibūrusi „Yomayo“ komanda, lyderio G. Bunevičiaus vedama, šovė į padanges ir surinkusi 154 taškus, užėmė antrąją vietą bendroje įskaitos lentelėje. Be vieno nario teko verstis J. Grekavičiaus ir V. Vilkevičiaus komandai „Kavenski“. Nepaisant to, vyrukai surinko 94 taškus ir užėmė 7-ąją vietą.

Vien tik iš moterų suburta komanda „Lauros kukuliukai“ etapo Klaipėdoje metu irgi buvo atstovaujama tik 2 žmonių. Po dvejų varžybų metinėje įskaitoje ši komanda dalinasi pirmąja vieta su konkurentėmis iš Vilniaus „Lapė snapė“.


Trečiasis „Kaborių“ varžybų etapas vyks kovo 15-tą dieną „Montis Magia“ laipiojimo mokykloje, Vilniuje. Daugiau informacijos apie varžybas bei registracija www.stykit.lt.

Comments