Kaboriai‎ > ‎

Kaboriai kviečia lipti (pirmojo etapo rezultatai)

„Kaborių“ taurės turnyras – tai visus metus trunkantis varžybų ciklas pradedantiesiems ir mėgėjams laipiotojams. Turnyre dalyvauti gali įvairaus amžiaus asmenys iš visų Lietuvos miestų. Varžybų metu dalyviams per ribotą laiką reikia įveikti 12 paruoštų trasų ir surinkti kuo daugiau taškų. Nuo pastarųjų ir priklauso dalyvio padėtis bendrojoje įskaitoje. Laipiojimo sezono pabaigoje dalyvių taškai, surinkti per 6 etapus, susumuojami, o geriausiai pasirodžiusieji apdovanojami vertingais prizais.

Visai neseniai, sausio 18-ąją dieną, Vilniuje, „Montis Magia“ laipiojimo mokykloje įvyko pirmosios „Kaborių“ taurės laipiojimo varžybos. Pirmą kartą į jas užsiregistravo net 100 dalyvių, iš kurių nemažai buvo „Miegančių dramblių“ laipiotojų.

Po bendrų grupių lipimų į finalą pateko 4 geriausi moterų ir vyrų grupių atstovai. Pirmąją vietą užėmė „Montis Magia“ laipiojimo mokyklos auklėtinė Jurga Prakapaitė, pralenkusi geriausiai atrankų metu pasirodžiusią kaunietę Aistę Pliuškevičiūtę („Climbing Club“) dėl mažesnio bandymų skaičiaus. Bronzą pelnė daugybę valios pastangų parodžiusi „Miegančių dramblių“ atstovė Fay James.

Vyrų grupėje finalo metu geriausiai pasirodė Arūnas Kamandulis („Montis Magia“), už jo liko septyniolikmetis Žygimantas Jočys („Montis Magia“). Trečiąją vietą iškovojo dar vienas vilnietis, geriausiai pasirodęs atrankų metu – Miroslav Popugajev.

Kitas etapas jau vasario 8-ąją dieną vyks Klaipėdoje „Scala Dream“ laipiojimo uolomis centre. Daugiau informacijos apie varžybas ir registraciją www.stykit.lt.

Comments