Naujienos‎ > ‎

ATVIRŲ DURŲ DIENOS “MIEGANČIUOSE DRAMBLIUOSE”

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2012-08-27 07:40   [ atnaujinta 2012-09-03 03:59 ]

Pradedant naują ,,Miegančių dramblių“ sezoną, visus norinčius kviečiame susipažinti su naujovėmis ir dalyvauti renginiuose. Mūsų laipiojimo salėje, esančioje Savanorių pr. 66/Žemaičių g. 31, Kaune,  Jūsų lauks profesionalūs instruktoriai, gimtadienių vedėjai ir tikri laipiojimo sporto fanai. Nuo rugsėjo 3d. 18val visą savaitę laipiojimas nemokamas (registracija būtina iki 16val). Mieli lankytojai, draugai ir bendraminčiai, pasitikime rudenį kartu!

 PIRMADIENIS

Rugsėjo 3d.

 18.00 val. – 19.00 val. PASLAUGOS VAIKAMS

 Tikriausiai kiekvienas suaugęs vaikystėje yra karstęsis medžiais, laipiojęs tvoromis arba bent bandęs užlipti kopėčiomis. Tad laipiojimas kiekviename mūsų yra instinktyvus dalykas. Laipiojant vystoma koordinacija, stiprinami kūno raumenys, lavinama ištvermė, lankstumas, jėga, loginis bei erdvinis mąstymas, psichologinė pusiausvyra. Vaikams laipiojimas ypač naudingas užsiėmimas. Mažieji lankytojai mėgsta švęsti savo gimtadienius “Miegančiuose drambliuose”.  Mūsų organizuojamų stovyklėlių metu ugdoma vaiko saviraiška, kūrybingumas, išradingumas, lavinami bendravimo įgūdžiai.  Apie tai ir dar daugiau pakalbėsime MIEGANČIŲ DRAMBLIŲ salėje.

 ANTRADIENIS

Rugsėjo 4d.

 18.00 val. – 19.00 val. TRENIRUOTĖS VAIKAMS

19.30 val. – 20.30 val. TRENIRUOTĖS SUAUGUSIEMS

Norintiems pabandyti laipiojimo treniruotes, pajusti tikrąjį laipiojimo sporto skonį, mūsų instruktoriai pademonstruos treniruotę, kurios metu atsakysime į visus jusų klausimus. Valandą truksiančios treniruotės metu sužinosite treniruotės eigą, savo galimybių ribas ir rezultatus, kurių galite pasiekti sistemingų treniruočių dėka.

 TREČIADIENIS

Rugsėjo 5d.

 

17.00 val – 20.00 val. VISUOMENINĖS VEIKLOS PRISTATYMAS (prie boulderio)

20.00val – 21.00 val. SALĖJE

Kaip ir kiekvieną trečiadienį, Miegantys drambliai persikels prie bolderio, Kalniečių parke, taip siekiant aktyvinti aplinką, kuri buvo žmonių ir bendruomenių primiršta. Ta proga, pristatysime savo projektus, papasakosime apie savanorystę, supažindinsime su mūsų nauja Europos sąjungos savanore Katharina iš Austrijos. Žinoma nepamiršim ir daugiau aktyvių pramogų, tai lauko žaidimai, vaikščiojimas lynu, apyrankių gaminimas bei kitos įdomios pramogos.

p.s. Jei lis, pristatymas vyks Miegančiuose drambliuose

 KETVIRTADIENIS

Rugsėjo 6d.

 18.00 val. – 19.00 val. TRENIRUOTĖS VAIKAMS

19.30 val. – 20.30 val. TRENIRUOTĖS SUAUGUSIEMS

 PENKTADIENIS

Rugsėjo 7d.

 20.00 val. KELIONIŲ PRISTATYMAS ir NAKTINIS FILMAS

 ,,Miegančių dramblių“ kelionių sezono atidarymas. Jūsų laukia įdomūs pasakojimai apie keliones į uolų laipiojimo regionus Europoje. Šiemet mūsų komanda laipioti vyko į Graikiją – pasidalinsime nuotykiais ir linksmomis istorijomis. Pasidalinsime kelionių patarimais ir planuojamomis išvykomis 2012/2013 metų sezoną.

21.30h kviesime pažiūrėti filmą apie geriausius pasaulio uolų laipiotojus.

Comments