Naujienos‎ > ‎

Kviečiame naujokus į treniruotes

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2012-08-24 07:23   [ atnaujinta 2012-09-04 05:59 ]

KVIEČIAME NAUJOKUS Į LAIPIOJIMO TRENIRUOTES 2012/2013m.m.

Prasidedant naujajam sezonui formuojame laipiotojų grupes atsižvelgiant į:

  • Laipiojimo įgūdžius;
  • elgesį treniruočių metu;
  • sportininko rezultatus varžybose;
  • lankomumą;
  • sportinę motyvaciją. T.y., įsipareigojimus, kurie nurodyti sportininko susitarime.

 SPORTININKŲ RUOŠIMO TRENIRUOTĖS


Laipiojimo treniruočių metu stiprinami viso kūno raumenys, ištvermė, lavinamas lankstumas. Sportininkai individualiai ir grupėmis mokomi ne tik pagrindinių lipimo judesių, bet ir techninių bei taktinių įgūdžių, tokių kaip koordinacija, erdvinis mąstymas, vizualinė ir judėjimo atmintis, trasų skaitymas, gebėjimas greitai priimti sprendimus, racionalus padėties vertinimas ir pan. Taip pat skatinama motyvacija bei sportinis kovingumas. Treniruočių metu daug dėmesio skiriama ne tik laipiojimo sportui reikalingiems įgūdžiams, bet ir bendrai sportininkų fizinei būklei, laikysenai. Prieš pradedant treniruotes įvertinama kiekvieno sportininko laikysena, bendras fizinis pajėgumas, silpnosios ir stipriosios vietos, į šiuos duomenis atsižvelgiama sudarant treniruočių programą.

Treniruočių krūvis kiekvienam parenkamas pagal jo fizines galimybes ir esamą pasirengimą. Laipiotojai treniruočių metu taip pat tobulina psichologinį pasirengimą varžyboms, analizuoja vaizdinę medžiagą, aptaria pasitaikančias klaidas, mokosi iš geriausių pasaulio laipiotojų.

Reguliariai stebimi sportininko asmeniniai treniruočių ir varžybų rezultatai, daromos analizės, pagal kurias sudaromos grupės ir individualios sportininko treniruočių programos.


TRENERIAI

Treniruotes veda laipiojimo sporto treneris Giedrius Bunevičius ir kineziterapeutė-masažuotoja Ugnė Nedzinskaitė .


Daugiau info
Comments