Naujienos‎ > ‎

IFSC Boulderingo Pasaulio taurės etapas Miunchene

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2012-08-23 06:16

Artėja pilnas jaudulio ir įspūdingų dvikovų rugpjūčio 25-26 savaitgalis: paskutiniajame sezono etape geriausi pasaulio laipiotojai kovos dėl Boulderingo Pasaulio taurės 2012 pozicijų. Tuo pačiu metu vyks ir generalinė repeticija prieš Pasaulio čempionatą.

 

lipa R.Gelmanov © Heiko Wilhelm

 Ypatingai intriguoja vyrų pasirodymai Miunchene – šiuo metu austras Kilian Fischhuber ir Rusijos atstovas Rustam Gelmanov turi vienodą taškų skaičių. Austrijos rekordininkui Kilianui pasirodžius geriau finaliniame etape, jis laimėtų jau šeštąją Pasaulio taurę. Rustamui išsiveržus į priekį, Rusija antrą kartą taptų etapo laimėtoja šiame sezone ir pirmą kartą būtų tituluojama Pasaulio taurės nugalėtoja.

Moterų tarpe visas dėmesys yra nukreiptas į antrą podiumo laiptelį. Laipiotojos Noguchi (Japonija) ir Shauna Coxsey (Didžioji Britanija ) varžosi dėl antros vietos šių metų bendrame reitinge. Pirmos vietos nugalėtoja šiuometinė boulderingo Pasaulio čempionė Anna Stöhr (Austrija) jau švenčia savo trečiąjį Pasaulio taurės laimėjimą.

 

Finalinio Pasaulio taurės etapo kvalifikacija vyks šeštadienį, rugpjūčio 25 dieną. Sekančią dieną pusfinalis prasidės 11.30 ryte, o finalas 18:30 vietiniu laiku. Visi gali stebėti laipiotojų pasirodymus gyvai puslapyje Tarptautinės laipiojimo federacijos puslapyje www.ifsc.tv.

 

Žiūrovai ir Anna Stöhr © Heiko Wilhelm
Comments