Naujienos‎ > ‎

Laipiotojų penktadienis: The Wildest Dream

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-03-29 22:35   [ atnaujinta 2011-03-29 22:42 ]
1999 Gegužė. Tyrinėtojas ir alpinistas Conrad Anker randa žmogaus kūną, kurio kiti ieškojo dešimtmečius. Tai žmogus, dingęs ant Everesto prieš 75 metus, tai legendinis George Leigh Mallory.
Tyrinėjimų aukso amžiuje Geogre Mallore buvo pionierius keliautojas, kuris
istengdavo pasiekti paskutinius nepaliestus pasaulio kraštus. Šio nepaprasto
žmogaus gabumai aplenkė laiką ir savo erą, jis įvairiais būdais bandė savo
galimybes sudėti...ngiausiose gamtos sąlygose, o tuo metu tai buvo Everesto viršūnė. Kalnas buvo kaip tvirtovė, į kurį tuo metu dar niekas nebuvo įkopęs, po pietinio ir šiaurinio poliaus sėkmingų ekspedicijų vadintas "trečiuoju poliumi".
1924 metais birželio 8 dieną Mallory su savo jaunuoju bendražygiu Sandy Irvine pradingo rūke likus kiek mažiau nei 250 metrų iki išsvajotosios viršūnės... Kas atsitiko vėliau, niekas taip ir nesužinojo. The Wildest Dream sudeda visas detales į vieną dramatišką istoriją. 2007 metais Conrad Anker sugrįžta į Everestą su pasaulio lygio alpinistais, vienas iš jų žymusis Didžiosios Britanijos laipiotojas Leo Houlding. Sekdamas pėdomis žmogaus, kuris apsėdo jį metams, Conrad nori atskleisti didžiają Mallory paslaptį. Ar tikrai Mallory ir Irvine buvo pirmieji žmonės įkopę į aukščiausią planetos viršūnę?
Anker ir Houlding kopia tuo pačiu maršrutu kaip ir Mallory, sekdami šia jaudinančia viršūnės istorija, viena iš garsiausių alpinizme, tragiška, apie beribę drąsą ir absoliutų atsidavimą savo tikslui.

Pradžia penktadienį 21h

Po filmo laipiojimas už 3 pinigus! Nepamirškite švarių sportinių batelių :)
http://www.youtube.com/watch?v=pJ8tTh0kuDw
http://movies.nationalgeographic.com/movies/the-wildest-dream/
Comments