Naujienos‎ > ‎

Lietuvos boulderingo taurė 2011 4 etapas

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-10-21 10:11

Pasibaigė 4-tas Lietuvos Boulderingo taurės etapas vykęs sostinėje, kurį organizavo Laipiotojų uolomis klubas. Varžybų organizatoriai sulaukė per 100 sportininkų iš didžiųjų Lietuvos miestų bei kaimyninių šalių: Latvijos, Kaliningrado srities ir Baltarusijos.

 Rezultatai

Klubų reitingai

Dalyvių reitingai

Kaip visada varžybos prasidėjo A grupės atranka, kurioje geriausiai pasirodė Rolands Rugens (LV) bei Rūta Keršulytė iš Vilniaus. Po jos lipo C grupės sportininkai. Čia nebuvo lygių Julijai Zaitcevai iš Kaliningrado srities, kuri nesunkiai pralipo visas trasas. Dėl vietų finale tarp vaikinų vyko kur kas rimtesnė kova, buvo svarbus kiekvienas bandymas, o geriasiu tapo Anton Ponomariov taip pat iš Kaliningrado, Juozas Bobina (MD) liko antras. Įdomiai susiklostė D grupės lipimai. Tarp berniukų Semion Kozliuk (KKSC), Igor Volkov ir tarp mergaičių Aleksandra Solovjova  pralipo visas trasas atrankoje pirmu bandymu. Šaunuoliai mūsų jaunieji laipiotojai, kurie šitaip puikiai moka susikaupti ir parodyti tokius gerus rezultatus! E grupėje tarp mergaičių nepralenkiamos buvo Miegančių dramblių klubo sportininkės, visos prizinės vietos atiteko būtent šio klubo atstovėms, pirma Ugnė Leščiukaitytė. Berniukų lipimuose stipriausis buvo Nikolay Michurov iš Kaliningrado, kuris tądien pralipo atrankos bei finalo trasas iš pirmo karto! Šaunuolis!


Finalai

Finalai, kaip įprasta, vyko A ir C grupėms. Buvo paruoštos 5-ios naujos trasos. C grupėje po finalų prizininkai nepasikeitė, stipriausiu pripažintas Anton Ponomariov, antras -  Juozas Bobina, trečias – Aleksander Demesko. Merginų grupėje Julija Zaitceva, kaip ir po atrankos, liko lydere, antra tapo Julia Kiseliova (KKSC), trečia – Gabija Barauskaitė (Cclub).

Suaugusiųjų grupėje vyko itin rimta kova. Merginų grupėje nugalėjo Rūta Keršulytė, kuri pastaruoju metu rodo tikrai puikius rezultatus, antrąją vietą užėmė Irina Artyšuevskaja iš Baltarusijos, trečioji liko Cclub klubo atstovė Aistė Pliuškevičiūtė.

Tarp vaikinų stipriausiu pripažintas Vilimantas Petrašiūnas iš Vilniaus, vienintėlis pralipęs dvi finalo trasas, kurių kiti sportininkai nesugebėjo užlipti. Antras tapo Rolands Rugens (LV) ir trečią vietą užėmė kitas Vilniaus atstovas Kipras Baltrūnas, nuo Rolands Rugens atsilikęs vos keliais Top bandymais.

 

Comments