Naujienos‎ > ‎

Pasiruošimas pasaulio čempionatui ir varžybos Olandijoje

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-06-15 06:52   [ atnaujinta 2011-06-15 08:52 ]
Image
Penktadienį-šeštadienį vykstančiame 6 pasaulio bouldering‘o taurės etape dalyvaus ir du lietuviai. Tai jau antros varžybose, kuriose šiais metais dalyvaus Lietuvos atstovai bouldering rungtyje. Balandį vykusiame pimajame etape dalyvavo Kipras Baltrūnas ir Vilimantas Petrašiūnas.

Olandijoje, šį savaitgalį, dalyvaus Kipras Baltrūnas ir Karolis Rutkauskas. Karoliui tai bus pirmos tokio lygio varžybos, todėl kaip pats teigė daug jis nesitiki, tačiau abu sportininkai yra pasiruošę  kovoti iki galo ir parodyti, kad ir neturinčios uolų šalys gali būti stipriomis varžovėmis.

                                                    

Jau prieš dvi savaites Lietuvos laipiojimo rinktine, kuri sudaryta iš 6 dalyvių (5 vaikinų ir 1 merginos)  pradėjo kartu treniruotis ir ruoštis artėjančiam Pasaulio čempionatui. Penktadienį prasidedančios varžybos bus puiki proga suprasti sportininkams savo fizinę būklę bei technikos trūkumus. Po jų artimiausios varžybos bus tik Pasaulio čempionatas iki kurio sportininkai turės vieną mėnesį intensyvaus pasiruošimo.

Image 

 

Penktadienį-šeštadienį vykstančias varžybas galima stebėti tiesiogine transliacija. Lietuvių startai apie 15h. http://www.ifsc.tv/

http://www.climbing.lt

Comments