Renginiai‎ > ‎Varžybos‎ > ‎

Pasaulio laipiojimo čempionatas

Šiemet Lietuvos laipiojimo sporto rinktinė dalyvavo kaip niekad daug tarptautinėse varžybose. Jau dalyvauta dviejuose boulderingo taurės pasaulio etapuose Milane ir Eindhovene. Mūsų komanda taip pat dalyvavo ir vienam iš pačių didžiausių šių metų laipiojimo renginių Arco pasaulio sportinio laipiojimo čempionate, Italijoje. Šį kartą čempionatas sulaukė itin didelio sportininkų skaičiaus, skirtingose sportinio lipimo rungtyse varžėsi per 500 dalyvių.

LLSA Lietuvos laipiojimo rinktinė pasaulio čempionate Arco

Mūsų komandą sudarė taip pat rekordinis skaičius sportinikų, net 6. Praėjusiame čempionate Kinijoje dalyvavo vos du mūsų šalies sportininkai iš Laipiotojų uolomis klubo . Daugumai jų tai buvo pirmas startas tokio lygio tartpautinėse varžybose. Mūsiškiai dalyvavo tik vienoje lipimo rungčių - boulderinge, kur rungėsi net 134 vyrai ir 69 moterys. Rezultatus galima rasti čia .

Lietuvos laipiojimo rinktinė pasaulio laipiojimo čempionate Arco

 Rugpjūčio 18-19 dienomis trys Lietuvos rinktinės sportininkai dalyvaus paskutiniame šiais metais pasaulio taurės etape bouldering rungtyje. Kaip ir praėjusiais metais metų uždarymas vyks Vokietijoje, Muncheno mieste. Varžybas gali stebėti www.ifsc.tv

Kipras Baltrūnas atrankinėje trasojeRūta Keršulytė atrankiniame pasaulio čempionato etape


Vėliau Kipras Baltrūnas ir Juozas Bobina dalyvaus jaunimo čempionate Imst mieste, Austrijoje ir Italijoje vyksiančiame jaunimo boulderingo etape.

Giedriaus Bunevičiaus nuotr. / Miegantys drambliai

Parašė Vilimantas Petrašiūnas / climbing.lt