Prašau visų tėvelių atidžiai sekti naujienas šiame puslapyje ir salėje esančioje juodoje lentoje :)

 
Jei turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite arba skambinkite.

Labai prašome visų tėvelių prisidėti prie laipiojimo sporto populiarinimo ir rėmėjų savo sportininkams paieškos. Jei pažįstate įmonių vadovų, filantropų, netradicinių sporto šakų entuziastų, kuriems būtų įdomus laipiojimas - pakvieskite juos bendradarbiauti. Esame lankstūs ir tinka įvairūs bendradarbiavimo būdai, net ir mažiausia parama yra labai vertinama. Jūsų pagalba labai svarbi ir reikalinga!


Treniruotės 2013 metais

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2013-09-26 08:58   [ atnaujinta 2013-09-26 09:01 ]

Kalėdinis vakaras “Miegančiuose drambliuose”

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2012-01-16 03:25   [ atnaujinta 2012-01-16 03:28 ]

Paprasti dalykai yra patys gražiausi ir nepakartojami. Šia tiesa dar kartą įsitikinome po praėjusio Kalėdinio vakarėlio, skirto mūsų sportininkams, jų tėveliams  ir tiems, kuriems laipiojimas yra neatsiejama gyvenimo dalis.

Vakaras buvo kupinas šilumos, jaukių akimirkų, pašnekesių, daug juoko, žaidimų, dovanų ir žinoma Kalėdinių dainų. Vaikai nenuilsdami laipiojo sienomis, bėgiojo ir žaidė. Nuo jų juoko ir pokštų nemiegojo nei vienas “dramblys”. Tuo tarpu tėveliams tai buvo puiki progą dar kartą pabendrauti su pažįstamais ir susipažinti su naujais žmonėmis.

O Kalėdinės dainos karaokė buvo gera juoko dozė ne tik vaikams bet ir suaugusiems. Čia užvirė draugiška, bet labia azartiška kova tarp vaikų ir suaugusiųjų, nei vieni nenorėjo pripažinti, kad yra geresnių už juos dainininkų. Nustatyti taip entuziastingai nusiteikusius nugalėtojus buvo tikrai nelengva užduotis. Dar smagesnis vakaro akcentas buvo aprangos kodas – linksma kepurė. Kokių grožybių tik neprisižiūrėjome. Kaip ir tikėjomės aplinkui lakstė daug raudonkepurių nykštukų, tačiau buvo galima išvysti sirgalių, damų su milžiniškomis skrybėlėmis, kaubojų, boružių, Čarlių Čaplinų, raguotų, ar net su vėjo malūnėliais kepurių. Daugiausiai balsų surinko vaikų treneriai ir mažiausioji mūsų laipiotoja Liepa, pasidabinusi didesne už save pačią kepure.

Kalėdinis vakarėlis buvo labai linksmas ir šiltas, tačiau labiausiai mūsų treneriai džiaugėsi galėdami apdovanoti geriausius sportininkus ir su visais kartu juos pasveikinti.

Vakarą užbaigėme kaip didelė šeima, visi kartu, žiūrėdami linksmą, Kalėdinį filmuką, kurio personažuose galėjome atrasti visus “Miegančių dramblių” komandos narius.

Nuotaikos buvo puikios, tačiau, prisimindami rytdienos darbus, visi kad ir nenoromis, bet šiltai atsisveikindami, linkėdami gražių artėjančių švenčių keliavo namo. O likusi maža grupelė vis dar susėdo į jaukų ratą ir klausydamasi paskutinių gyvos muzikos akordų skendėjo ramybėje, minčių tyloje ir šventinėse nuotaikose.

Ir dar kartą norime padėkoti ne tik mūsų mažosioms sportininkėms, kurios mus apdovanojo nuostabiais balsais ir kerinčia muzika, Virgiui už žaviai prikimusį balsą, bet ir visiems kurie tą vakarą buvo su mumis.

Linkime visiems jums daug šilumos, jaukumo, mylimų žmonių šalia ne tik per šventes, bet ir kiekvieną metų dieną. Na ir, žinoma, daug sveikų ir stiprių pirštukų, kad nebūtų neįveikiamų uolų :)

 

 

 

Sveikatos pažymos

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-09-20 06:48

Prašome visų kuo greičiau pristatyti sveikatos patikrinimo pažymas iš sporto medicinos centro esančio D. Poškos g. 1, tel. (37) 226772. Darbo laikas nuo 8 iki 19h. Neturintys sveikatos pažymos negalės startuoti LBT.

MD laipiotojų klubo marškinėliai

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-09-20 06:47

Iki LBT IV etapo varžybų Spalio 15 dienos visi turi turėti MD klubo oranžinius marškinėlius, todėl tiems kas jų dar neturi, užsakysime rugsėjo 30d. Iki to laiko renkame pinigėlius po 30 litų, o permoką gražinsime.

LBT IV etapas

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-09-20 06:46

Spalio 15d. prasideda rudeninis varžybų sezonas Vilniuje Montis Magia salėje (Vytenio g. 46b) vyks IV LBT etapas. Prašome atvykti į salę parašyti prašymą vykti į varžybas Všį Miegantys drambliai vadovei ir atnešti startinį mokestį, kurio dydis E grupei ( iki 11m.) 5 litai, kitoms grupėms 10lt. Neužsiregistravus iš anksto, startinį mokestį varžybų organizatoriai didina 100%. Jei neturite kaip nuvykti, organizuosime kelionę autobusu, jo kaina ~25lt.

Naujas treniruočių sezonas

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-04-13 22:58   [ atnaujinta 2011-08-22 10:23 ]


Rytinės treniruotės moksleiviams

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-03-14 00:11   [ atnaujinta 2011-08-23 11:02 ]

Gera naujiena besimokantiems popiet, prasideda RYTINĖS laipiotojų TRENIRUOTĖS pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 9h! Kviečiame registruotis el.paštu :)

LBT etapas Vilniuje

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-02-20 09:11


Paskutinės dienos registracijai į varžybas Vilniuje.
Išankstinė registracija vyksta iki trečiadienio, nevėluokite!
Į varžybas važiuosime mikroautobusu, kuris išvyks iš aikštelės prie salės sekmadienio rytą 10.30h.
Nepamirškite laipiojimo batelių, magnezijos ir LTU marškinelių.
SĖKMĖS startuojant!

Registracija į vilniaus LBT etapą

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-02-02 09:09

Registracija į varžybas vyksta iki vasario 23 dienos šiuo adresu:
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHlYX0lKUThISUxaREN3anpybGpETlE6MQ

Varžybos Klaipėdoje šį šeštadienį

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2011-01-25 07:29

Autobuse likę tik dvi vietos. Išvykstame 8.00h nuo laipiojimo salės. Planuojamas grįžimo laikas 20.00h.

Vaikai turi turėti LTU dramblių marškinėlius, laipiojimo batelius ir magnezijos
Jei į kelionę idėsite maisto, jis turi būti nesūrus ir neriebus. Gėrimai negazuoti, tinkama šilta arbata termose, mineralinis vanduo arba sultys. Prieš varžybas ir jų metu gerai parinktas maistas ir gėrimai labai svarbūs.

1-10 of 13

Comments