Kalėdinis vakaras “Miegančiuose drambliuose”

treneris@miegantysdrambliai.lt paskelbė 2012-01-16 03:25   [ atnaujinta 2012-01-16 03:28 ]

Paprasti dalykai yra patys gražiausi ir nepakartojami. Šia tiesa dar kartą įsitikinome po praėjusio Kalėdinio vakarėlio, skirto mūsų sportininkams, jų tėveliams  ir tiems, kuriems laipiojimas yra neatsiejama gyvenimo dalis.

Vakaras buvo kupinas šilumos, jaukių akimirkų, pašnekesių, daug juoko, žaidimų, dovanų ir žinoma Kalėdinių dainų. Vaikai nenuilsdami laipiojo sienomis, bėgiojo ir žaidė. Nuo jų juoko ir pokštų nemiegojo nei vienas “dramblys”. Tuo tarpu tėveliams tai buvo puiki progą dar kartą pabendrauti su pažįstamais ir susipažinti su naujais žmonėmis.

O Kalėdinės dainos karaokė buvo gera juoko dozė ne tik vaikams bet ir suaugusiems. Čia užvirė draugiška, bet labia azartiška kova tarp vaikų ir suaugusiųjų, nei vieni nenorėjo pripažinti, kad yra geresnių už juos dainininkų. Nustatyti taip entuziastingai nusiteikusius nugalėtojus buvo tikrai nelengva užduotis. Dar smagesnis vakaro akcentas buvo aprangos kodas – linksma kepurė. Kokių grožybių tik neprisižiūrėjome. Kaip ir tikėjomės aplinkui lakstė daug raudonkepurių nykštukų, tačiau buvo galima išvysti sirgalių, damų su milžiniškomis skrybėlėmis, kaubojų, boružių, Čarlių Čaplinų, raguotų, ar net su vėjo malūnėliais kepurių. Daugiausiai balsų surinko vaikų treneriai ir mažiausioji mūsų laipiotoja Liepa, pasidabinusi didesne už save pačią kepure.

Kalėdinis vakarėlis buvo labai linksmas ir šiltas, tačiau labiausiai mūsų treneriai džiaugėsi galėdami apdovanoti geriausius sportininkus ir su visais kartu juos pasveikinti.

Vakarą užbaigėme kaip didelė šeima, visi kartu, žiūrėdami linksmą, Kalėdinį filmuką, kurio personažuose galėjome atrasti visus “Miegančių dramblių” komandos narius.

Nuotaikos buvo puikios, tačiau, prisimindami rytdienos darbus, visi kad ir nenoromis, bet šiltai atsisveikindami, linkėdami gražių artėjančių švenčių keliavo namo. O likusi maža grupelė vis dar susėdo į jaukų ratą ir klausydamasi paskutinių gyvos muzikos akordų skendėjo ramybėje, minčių tyloje ir šventinėse nuotaikose.

Ir dar kartą norime padėkoti ne tik mūsų mažosioms sportininkėms, kurios mus apdovanojo nuostabiais balsais ir kerinčia muzika, Virgiui už žaviai prikimusį balsą, bet ir visiems kurie tą vakarą buvo su mumis.

Linkime visiems jums daug šilumos, jaukumo, mylimų žmonių šalia ne tik per šventes, bet ir kiekvieną metų dieną. Na ir, žinoma, daug sveikų ir stiprių pirštukų, kad nebūtų neįveikiamų uolų :)